ZAPYTANIA OFERTOWE


Ogłoszenie z dnia 08.07.2019 r. o zmianie terminu składania ofert


Zgodnie z pkt 6 warunków zaproszenia do składania ofert zawartych w Zaproszeniu z dnia 01 lipca 2019 nr 1/ININ/2019 Ogłaszający zmienia warunki Zaproszenia do składania ofert poprzez przedłużenie terminu do składania ofert o kolejne 3 dni tj. do dnia 11 lipca 2019 roku.Zapytanie ofertowe na wykonanie badań suszonych kiełków.

Zapytanie ofertowe.pdf

Formularz ofertowy.docx

Formularz ofertowy.pdf

Informacja o wyborze oferty.pdfZapytanie ofertowe na modyfikację dedykowanego oprogramowania pn. Biogaz + oraz wsparcie przy jego wdrożeniu.

Zapytanie ofertowe.pdf

Załącznik nr 1 - zakres modyfikacji.pdf

Załącznik nr 2 - prezentacja poglądowa oprogramowania.pdf

Załącznik nr 3 - formularz ofertowy.docx

Załącznik nr 3 - formularz ofertowy.pdf

Informacja o wyborze oferty.pdf
Ogłoszenie z dnia 18.12.2019 r. o zmianie terminu składania ofert
Zgodnie z pkt 6 warunków zaproszenia do składania ofert zawartych w Zaproszeniu z dnia 10 grudnia 2019 nr 3/ININ/2019 Ogłaszający zmienia warunki Zaproszenia do składania ofert poprzez przedłużenie terminu do składania ofert do dnia 20 grudnia 2019 roku do godz. 12:00.Zapytanie ofertowe na dostawę formy wtryskowej do produkcji innowacyjnego łącznika meblowego.

Zapytanie ofertowe.pdf


Załącznik nr 1

Załącznik nr 2


Załącznik nr 3 - formularz ofertowy.docx

Załącznik nr 3 - formularz ofertowy.pdf

Informacja o wyborze oferty.pdf

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top