11/06/2024, 12:14

Ogłoszenie o pracę - Ambasador projektu

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU

poszukuje pracownika

na stanowisko

AMBASADOR PROJEKTU

w Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Projekt Laboratorium Innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki Priorytet II. Środowisko sprzyjające innowacjom Działanie 2.27 Laboratorium Innowatora.

Twój zakres obowiązków:

           - Planowanie i realizacja działań promocyjnych oraz marketingowych on-line i off-line mających   na celu wsparcie procesu pozyskiwania pomysłodawców

           - Przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych, w tym wideo, grafik i treści pisanych (postów na social media, newsletterów, reklam, treści ulotek) we  współpracy z agencjami zewnętrznymi realizującymi usługi marketingowe dla OperatoraWspółpraca z podmiotami realizującymi usługi marketingowe dla Operatora w zakresie  publikacji aktualnych treści w mediach społecznościowych i na stronie internetowej (praca na platformach Google Ads, Meta i innych platformach reklamowych)

           - Redagowanie i prowadzenie strony internetowej projektu „Laboratorium innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów”

           - Nawiązywanie kontaktu z mediami (TV, radio)

           - Organizacja i udział w wydarzeniach stacjonarnych promujących projekt – prezentacje na uczelniach i w innych miejscach gdzie dostępni są potencjalni pomysłodawcy,  organizacja i prowadzenie eventów typu Info Day, udział w targach i konferencjach branżowych

           - Wsparcie przy organizacji wydarzeń promujących wyniki realizacji projektu typu Demo Day

           - Dbanie o spójność graficzną, estetyczną i językową publikowanych treści

           - Zapewnienie odpowiedniego poziomu dostępności cyfrowej stronie internetowej, a także wszystkim publikowanym treściom, zgodnie ze standardem Ustawy z dnia 19 lipca  2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami

           - Współpraca z zespołem projektowym (Mentorami) w celu zintegrowania działań promocyjnych

           - Obsługa bieżąca (osobista, telefoniczna i mailowa) potencjalnych uczestników projektu (pomysłodawców) w zakresie udzielania informacji nt. warunków uczestnictwa i  realizacji projektu

           - Analiza skuteczności podejmowanych działań promocyjnych, tworzenie oraz analiza raportów widoczności i ruchu (np. z wykorzystaniem Google Analytics, narzędzi do automatyzacji marketingu oraz Brand24) w celu monitorowania i optymalizacji działań marketingowych

           - Analiza trendów, poszukiwanie nowych form promocji i dotarcia do pomysłodawców.

Nasze wymagania:

           - Minimum roczne doświadczenie w pracy w marketingu i promocji (mile widziane w instytucji publicznej)

           - Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe z zakresu marketingu i promocji

           - Doświadczenie w realizacji co najmniej kilku kampanii Facebook Ads, Google Ads lub podobnych

           - Znajomość aktualnych trendów marketingowych oraz zagadnień z zakresu zarządzania treścią w mediach społecznościowych w stopniu umożliwiającym współpracę z zewnętrzną agencją

           - Umiejętność planowania i tworzenia treści oraz kreacji promocyjnych przyciągających uwagę i angażujących odbiorców

           - Znajomość narzędzi do analizy danych i monitorowania wyników działań w social media

           - Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu i realizacji eventów promocyjnych

           - Gotowość do prowadzenia wystąpień publicznych (mile widziane doświadczenie w tym zakresie)

           - Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych

           - Podstawowa znajomość programów graficznych, umiejętność tworzenia treści foto/wideo mile widziana

           - Biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

           - Umiejętność pracy w zespole

           - Komunikatywność, kreatywność, wysoka kultura osobista

           - Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

           - Pełen etat (umowa o pracę)

           - Ciekawą i pełną wyzwań pracę

           - Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów

           - Możliwości rozwoju kariery i udziału w kolejnych projektach

           - Możliwości nawiązywania ciekawych kontaktów z przedstawicielami sfery biznesowej i naukowej

Oferta powinna zawierać:

·     - CV ze zdjęciem,

·     - list motywacyjny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 8 lipca 2024 r. na adres mailowy: ciitt@up.poznan.pl z tematem wiadomości „Ambasador projektu”.

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top