08/03/2024, 07:59

Webinarium UPRP pt: „Przedsiębiorco – chroń swój znak towarowy! Od czego zacząć ochronę?”

Urząd Patentowy RP zaprasza na webinarium pt: „Przedsiębiorco – chroń swój znak towarowy! Od czego zacząć ochronę?”,  które odbędzie się dnia 13 marca 2024 r. o godzinie 13:00, poprowadzi je Paulina Uszyńska-Rzewuska, naczelnik z Departamentu Znaków Towarowych Urzędu Patentowego RP.

 

Znaki towarowe pełnią bardzo ważną rolę w działalności każdej firmy. Często decydują o przewadze rynkowej przedsiębiorstwa. W trakcie spotkania, ekspert Urzędu Patentowego,

w przystępny i ciekawy sposób, oparty o liczne przykłady wprowadzi Państwa w tematykę ochrony znaków towarowych. Zaprezentuje również praktyczne korzyści płynące z rejestracji znaku towarowego firmy.
Wydarzenie będzie transmitowane online za pośrednictwem platformy Cisco Webex Events. Link do spotkania znajduje się poniżej i będzie aktywny w dniu wydarzenia ok. 15 minut przed jego rozpoczęciem:

Link do webinarium: https://uprp-events.webex.com/uprp-events-pl/j.php?MTID=m6b2db74d87c8d72ab346dbf7e9a73c17

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top