26/01/2022, 11:57

Webinar: Jak przygotować innowacyjny projekt do programu "Nowa Ziemia Obiecana" BridgeAlfa?

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza zmotywowane zespoły projektowe, pomysłodawców oraz innowatorów na webinarium poświęcone tworzeniu projektów do programu "Nowa Ziemia Obiecana Seed Fund" w najbliższy poniedziałek 31 stycznia 2022 o godzinie 10:00.

Zapraszamy zmotywowane zespoły projektowe, pomysłodawców oraz innowatorów na webinarium poświęcone tworzeniu projektów do programu "Nowa Ziemia Obiecana Seed Fund". Nabór skierowany jest dla projektów innowacyjnych o wysokim potencjale komercjalizacji zgodnie z zakresem Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS) obejmującym:

• KIS 1 Zdrowe społeczeństwo;
  • KIS 4 Wysokosprawne, niskoemisyjne i zintegrowane układy wytwarzania, magazynowania, przesyłu i dystrybucji energii;
  • KIS 10 Inteligentne sieci i technologie informacyjno - komunikacyjne oraz geoinformacyjne.

Webinar odbędzie się w najbliższy poniedziałek 31 stycznia 2022 roku i będzie realizowane w formie zdalnej.

Temat: Jak przygotować innowacyjny projekt do programu "Nowa Ziemia Obiecana" BridgeAlfa

Termin31 stycznia 2022 roku, w godzinach 10:00-11:00
Link dla uczestników: https://webinar.edolando.com/426-359-118

Agenda:

10.00 - 10.25 - Prezentacja

10.25 - 11.00 - sesja pytań i odpowiedzi

Organizator: RDS Fund Sp. z o.o.

Prowadzący: Jan Bocian

Partnerzy: Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Edolando Sp. z o.o. https://edolando.com/