13/01/2022, 13:23

Szkolenie informacyjne organizowane w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza Państwa na kolejne szkolenie informacyjne organizowane w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0. Webinar odbędzie się w najbliższy wtorek 18 stycznia 2022 roku i będzie realizowane w formie zdalnej.

Webinar informacyjny dla pomysłodawców w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0.  skierowane jest do pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy mają kreatywny pomysł lub są autorami innowacyjnego rozwiązania i chcą go wprowadzić na rynek.  Zapraszamy wszystkie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane wzięciem udziału w projekcie.

Zakres szkolenia:

• W jaki sposób aplikować do projektu?

• Jak prawidłowo wypełnić wniosek?

• Według jakich kryteriów oceniane będą pomysły przez ekspertów?

• Jakie wsparcie możesz otrzymać biorąc udział w projekcie?

Spotkanie poprowadzą:

• Jacek Wawrzynowicz – Koordynator projektu, Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

• Piotr Sajna – Manager inkubacji, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Termin18 stycznia  2022 r. w godzinach 12:00– 13:00
Rejestracjado 18 stycznia 2022 r. lub do wyczerpania limitu miejsc pod tym linkiem