23/06/2023, 12:59

Zwycięzcy IV edycji DEMODAY Strefy Pomysłodawcy wyłonieni!

22 czerwca 2023 roku w Puławski Parku Naukowo-Technologicznym w Puławach odbyła się czwarta i ostatnia edycja DEMODAY projektu Strefa Pomysłodawcy pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Po raz czwarty na jednej scenie spotkali się najlepsi Pomysłodawcy, tym razem z IV rundy naboru, którzy mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować efekty wsparcia jakie otrzymali w projekcie i tym samym powalczyć o  nagrodę pieniężną w wysokości 5 000, 00 PLN.

Jury złożone z ekspertów w dziedzinie innowacji i poszukiwania nowych technologii złożone z przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz investorów uznało za najlepszy pomysł aplikację ułatwiającą przeprowadzenie psychoterapii CBT - Mind Jazz pana Ireneusza Budzisza, która otrzymała nagrodę główną w wysokości 5.000 zł.
Nagrodę publiczności otrzymał Zespół Pani Darii Litwin za pomysł innowayjnego systemu do inhalacji koni z problemami oddechowymi - VENTI.

Bardzo dziękujemy Państwu za udział w wydarzeniu, a wszystkim Pomysłodawcom gratulujemy świetnych prezentacji i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju ich pomysłów.