22/08/2024, 09:57

Znaki towarowe w działalności Start-upów - szkolenie dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Znaki towarowe w działalności Start-upów"
30.08.2024r. o godz: 13:00

Nie wiesz co to jest znak towarowy i kiedy należy się nim posługiwać? A może masz już znak towarowy, ale nie wiesz jak go chronić? Dołącz do szkolenia i poznaj odpowiedzi na swoje pytania!

Podczas tego webinaru dowiesz się:

Co to jest znak towarowy?

Dlaczego warto chronić swój znak towarowy?

Jak wygląda proces ochrony znaku towarowego?
Co jest a co nie jest znakiem towarowym?

Dodatkowo będzie istniała możliwość zadawania pytań prelegentom!

Szkolenie poprowadzą Mentorzy w projekcie "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów": Bartłomiej Fijałkowski - z zawodu rzecznik patentowy oraz dr Izabela Pietrzak - z wykształcenia radca prawny.

Dołącz do szkolenia on-line 30.08.2024 o godz: 13:00!

Link do spotkania na platformie MS Teams:

à Dołącz teraz (wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana)

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie odwiedź stronę: Laboratorium Innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów | CIiTT (up.poznan.pl)