14/04/2023, 15:13

Zaproszenie do udziału w konferencji TECH-SHOW 4.0 podsumowującej działania w projekcie "Inkubator Innowacyjności 4.0"

Wydarzenie odbędzie się on-line (z wykorzystaniem platformy ZOOM) w dniu 25.04.2023 r. (start godzina 10:00). Udział jest bezpłatny po zarejestrowaniu uczestnictwa.

Projekt realizowany jest przez konsorcjum w składzie:

• Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz
  • Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy.

Podczas wydarzenia, które kierowane jest głównie do przedstawicieli świata biznesu, zaprezentowane zostaną technologie z zakresu biotechnologii, rolnictwa, technologii żywności, ochrony środowiska czy technologii drewna, opracowane w ramach prowadzonych prac przedwdrożeniowych przez zespoły naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz reprezentujących Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy.

Głównym celem ustanowionego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki programu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0” (w ramach którego realizowany jest projekt) jest wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności w zakresie ich komercjalizacji. Realizacja programu przyczynia się do promocji osiągnięć naukowych, zwiększenia ich wpływu na rozwój innowacyjności oraz wzmocnienia współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym.

Szczegóły i rejestracja na stronie: https://tech-show.pl/. Zapraszamy do udziału!