12/05/2022, 10:40

Zapraszamy do udziału w II edycji #KISDesignJAM w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy-Wsparcie 4.0!

31 maja 2022 roku w Warszawie, w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy odbędzie się druga edycja kreatywnych warsztatów dla innowatorów #KISDesignJAM - opracowana w technice design thinking i service design we współpracy z Orange Polska.
Wydarzenie będzie prowadzone w metodyce service design/design thinking, które doprowadzą do wypracowania pomysłów, które rozwiążą aktualne problemy społeczne. W ramach warsztatów uczestnicy mają poznać wszystkie aspekty danej sytuacji i na podstawie jej znajomości, stworzyć rozwiązania, które będą prowadzić do zamierzonego celu.
Temat wyzwania do opracowania w trakcie warsztatów: W jaki sposób zachęcić osoby starsze do korzystania z internetu i nowych technologii?
Zapraszamy do udziału w kreatywnym projekcie poszerzającym horyzonty, wiedzę i kompetencje, a także dającym możliwość spotkania praktyków i ekspertów z dużych korporacji oraz organizacji publicznych. Niebywała okazja do poznania zasad uniwersalnego projektowania i sposobów ich wdrożenia w swoim codziennym życiu, pracy, szkole lub firmie. Zadaniem zespołu jest opracowanie pomysłu na konkretny produkt lub usługę, który pozwoli na jego rozwiązanie.
Dla najlepszego zespołu przewidywana jest nagroda pieniężna, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe.
Zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: https://strefapomyslodawcy.pl/challenge/
Liczba miejsc ograniczona: 30
Na zgłoszenia czeamy do 23 maja 2022 roku.
Miejsce: Warszawa

Serdecznie zapraszamy do udziału!