13/01/2023, 14:41

Wykład otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu prof. Charles Whitehead | 11.01.2023 godz.: 09:30

11 stycznia 2023 roku mieliśmy niebywałą okazję gościć na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu prof. Charles'a Whitehead'a z nowojorskiego Uniwerystetu CornellTech.
W ramach nowego projektu Start UPP PULS pod patronatem U.S. Embassy Warsaw Prof. Charles Whitehead wygłosił prelekcję pt: „Buliding academic startups”, podczas której mogliśmy dowiedzieć się jak dokładnie wygląda proces tworzenia akademickich startup'ów na rynku amerykańskim i europejskim.

Moderatorem spotkania była Kierownik projektu Start UPP P ULS - Justyna Cięgotura, która podziliła się swoim doświadczeniem w budowaniu akademickich biznesów i zaprezentowała uczestnikom projekt StartUPP PULS!

Dziękujemy Rektorowi Uniwersytetu prof. dr. hab. Krzysztofowi Szoszkiewiczowi oraz Prorektorowi ds. nauki i współpracy międzynarodowej prof. dr. hab. Piotrowi Golińskiemu za obecność i udział w wykładzie.
Dziękujemy za Państwa liczną obecność na Scenie Kolegium Rungego Uniwersytet Przyrodniczy W Poznaniu i ciekawe dyskusje na temat Waszych doświadczeń i pomysłów z tej dziedziny.

Szczegóły dotyczące projektu Start UPP Puls znajdziecie na stronie Centrum Innowacji i Transferu Technologii UP w Poznaniu https://ciitt.up.poznan.pl/projekty/startupp-puls