05/12/2022, 15:48

Wykład otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu dr Melissy Maderia | 02.12.2022 godz: 10:00

2 grudnia 2022 roku mieliśmy niebywałą okazję gościć na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu dr Melissę Maderia z University of Illinois Chicago.
W ramach nowego projektu Start UPP PULS pod patronatem U.S. Embassy Warsaw dr Melissa Maderia wygłosiła prelekcję pt: „Commercialization Strategies and Impact at University of Illinois at Chicago Technology Transfer”, podczas której mogliśmy dowiedzieć się jak dokładnie proces komercjalizacji wygląda w teorii i praktyce na rynku amerykańskim.

Moderatorem spotkania była Kierownik projektu Start UPP P ULS - Justyna Cięgotura, która dzięki swojej wieloletniej pracy nad komercjalizacją zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce mogła podzielić się z uczestnikami wykładu swoimi doświadczeniami w procesie komercjalizacji na rynku europejskim i amerykańskim.

Dziękujemy za Państwa liczną obecność w Biocentrum Uniwersytet Przyrodniczy W Poznaniu i ciekawe dyskusje na temat Waszych doświadczeń związanych z komercjalizacją wyników badań i pomysłów.

Szczegóły dotyczące projektu Start UPP Puls znajdziecie na stronie Centrum Innowacji i Transferu Technologii UP w Poznaniu https://ciitt.up.poznan.pl/projekty/startupp-puls