23/09/2015, 08:30

Wsparcie kapitałowe na założenie piętnastu spółek BRIdge Alfa

Jesteś przedsiębiorczy? Szukasz wsparcia, aby założyć spółkę? Jesteś autorem lub współautorem rozwiązania w fazie seed? Pozyskaj wsparcie kapitałowe w ramach programu BRIdge Alfa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Ruszył fundusz zalążkowy Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o., utworzony przy Parku Naukowo-Technologicznym „TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o., w ramach programu Narodowego Centrum Badań  i Rozwoju o nazwie BRIdge Alfa.

Ideą funduszu jest wyszukiwanie innowacyjnych pomysłów, a następnie ich wsparcie kapitałowe, w celu komercjalizacji, w kwocie nawet do miliona złotych. Oprócz wsparcia w formie inwestycji pomysłodawcy otrzymają również pełną opiekę prawną i biznesową naszych specjalistów.

Kto może skorzystać ze wsparcia?

Ze wsparcia mogą skorzystać  zarówno przedsiębiorcy jak i indywidualni innowatorzy, uczelnie a także instytuty badawcze. Jest to propozycja dla wszystkich pomysłodawców, którzy chcą wykorzystać swoje doświadczenia i umiejętności w nowej działalności.

Obszary wsparcia

Akcelerator Technologiczny Gliwice wspierać będzie w szczególności pomysły i inicjatywy z obszaru elektroniki, medycyny, biotechnologii, technologii, technologii informacyjnych czy teleinformatyki.

Więcej informacji na stronie www.akceleratorgliwice.pl