24/11/2017, 08:35

V edycja konkursu EUREKA! DGP - ODKRYWAMY POLSKIE WYNALAZKI

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zwraca się z uprzejmą prośbą do Twórców wynalazków zgłoszonych do ochrony przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w Urzędzie Patentowym RP w latach 2015-2016 o zgłaszanie aplikacji w związku z V edycją konkursu EUREKA! DGP - ODKRYWAMY POLSKIE WYNALAZKI (zgodnie z załączonym wykazem).

Nagrodą w konkursie jest 30 tys. zł dla zespołu wynalazczego i kampania reklamowa o wartości 50 tys. zł dla reprezentowanej przez zespół instytucji w mediach INFOR Biznes. Wybrane wynalazki będą prezentowane na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” od stycznia 2018 r. w cyklu redakcyjnym „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”, natomiast wszystkie zgłoszone do konkursu projekty znajdą się na stronie internetowej http://eureka.dziennik.pl/

Wypełniony formularz wraz z załącznikiem nr 2 (pisemna zgoda członków zespołu na publikację przekazanych materiałów na stronie internetowej konkursu) oraz załącznikiem nr 3 (materiały zdjęciowe lub wideo przedstawiające wynalazek) prosimy przesyłać na adres: annado@up.poznan.pl do dnia 1 grudnia 2017 r. Po tym terminie Centrum skontaktuje się z osobami wskazanymi w aplikacji w celu weryfikacji treści zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej http://eureka.dziennik.pl/

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z konkursem uprzejmie prosimy o kontakt z Centrum pod nr telefonu 62-63.

Załączniki:
1. Wykaz wynalazków zgłoszonych do ochrony przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w latach 2015-2016
2. Regulamin konkursu EUREKA DGP 2017
3. Formularz zgłoszenia wynalazku do konkursu