03/07/2019, 14:50

Technologia opracowana na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu dostępna w sprzedaży

W wyniku komercjalizacji technologii pt. „Mebel wielofunkcyjny do spania, przechowywania i pracy”, przeprowadzonej przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu podpisał umowę licencyjną z firmą „Idźczak-Meble”. Jej twórcami są Pan dr inż. Krzysztof Wiaderek oraz Pani inż. Zuzanna Klorek – studentka Wydziału Technologii Drewna.

Mebel pod nazwą handlową SMART został opracowany według licencjonowanej technologii i obecnie można go znaleźć w ofercie firmy „Idźczak-Meble”:

Łóżko Biurko Komoda SMART

Warto podkreślić, iż ww. mebel uzyskał m.in. Złoty Medal 2019 Targów Meble Polska oraz został wyróżniony tytułem „Diamentu Meblarstwa 2019” podczas 13 edycji konkursu organizowanej przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.