21/10/2024, 13:04

„Techniki prototypowania – od dokumentacji po walidację” - szkolenie w ramach "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Dołącz do szkolenia i poznaj tajniki prototypowania!
25.10.2024r. godz. 12:00

Masz pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, ale nie wiesz jak go skutecznie zweryfikować? A może chcesz się dowiedzieć jak możesz dopracować swój produkt? Nie przegap okazji by poznać techniki prototypowania prosto od naszego Mentora – Krzysztofa Pelińskiego!

Prototypowanie to proces tworzenia wstępnej, często uproszczonej wersji produktu lub rozwiązania, mającej na celu przetestowanie pomysłów, funkcjonalności lub koncepcji przed pełnym wdrożeniem. Prototyp może być fizycznym obiektem, modelem cyfrowym, usługą lub nawet procesem, zależnie od tego, co jest testowane.

LINK DO SZKOLENIA

Prototypowanie to jeden z kluczowych etapów w procesie tworzenia innowacyjnych rozwiązań. To właśnie wtedy Twoje pomysły przybierają realne kształty i weryfikują założenia w praktyce. Szkolenie „Techniki prototypowania – od dokumentacji po walidację” zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą zgłębić ten proces. Dzięki wydarzeniu lepiej zrozumiesz jego fazy, a także nauczysz się efektywnego zarządzania każdym z jego aspektów – od dokumentacji, przez budżetowanie, aż po walidację końcowego rozwiązania.

Podczas tego warsztatu dowiesz się:

• Jak prawidłowo planować i dokumentować proces tworzenia prototypu.
  • Jakie kluczowe elementy powinny znaleźć się w Twoim planie działania, aby projekt był efektywny
  • Jak odpowiednio przygotować budżet na różne fazy prototypowania – tak, aby optymalnie wykorzystać dostępne środki
  • Jakie są najważniejsze etapy procesu prototypowania, od pierwszych kroków po finalną wersję prototypu
  • Jak skutecznie walidować prototyp, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie założenia i jest gotowy do wdrożenia

Szkolenie poprowadzi doświadczony ekspert, Mentor projektowy, Krzysztof Peliński. W przystępny sposób pokaże Ci jak przekształcić koncepcję w produkt oraz jak przygotować się na wyzwania, które mogą się pojawić. Dowiesz się również, jak zbierać i analizować informacje zwrotne z rynku, aby dopracować swoje rozwiązanie i zyskać przewagę nad konkurencją.

Krzysztof Peliński w swojej dotychczasowej karierze pracował między innymi jako inżynier B+R odpowiedzialny za rozwój nowych produktów meblowych, rozwiązań materiałowych oraz technologii produkcji. W ramach wsparcia rozwojowego prowadził inkubację 20 podmiotów MŚP z nastawieniem na wprowadzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań do praktyki gospodarczej. Posiada szerokie doświadczenie w tworzeniu projektów koncepcyjnych, prototypów oraz portfolio produktów.

Szkolenie „Techniki prototypowania – od dokumentacji po walidację” to wyjątkowa okazja, by zdobyć cenne umiejętności. Pozwolą Ci one skutecznie zarządzać procesem prototypowania, niezależnie od tego, czy pracujesz nad nowym produktem, usługą czy technologią.

Dołącz do szkolenia i zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zrealizować Twoje innowacyjne pomysły!

Szkolenie jest bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.