04/06/2024, 07:45

Targi ITM INDUSTRY EUROPE

Zapraszamy do Strefy Nauki i Startupów na targach ITM INDUSTRY EUROPE - największych targach przemysłowych regionu CEE! Przyjdź w dniach 4-7 czerwca 2024 do pawilonu 5 i odwiedź stoisko nr 105 (pierwsze od wejścia północnego od ul. Grunwaldzkiej). Zobacz ponad 20 innowacji przygotowanych przez 15 uczelni!
Wśród nich znajdą się również reprezentanci naszego Uniwersytetu:
  • Linia technologiczna do produkcji sklejki modyfikowanej (prof. dr hab. Radosław Mirski)
  • Spływomierz
  • Urządzenie do bezpośredniego wyznaczania współczynnika spływu wód opadowych w terenie dr hab. inż. Jakub Nieć)
Strefa Nauki i Startupów to wspólny projekt Porozumienie Spółek Celowych, PACTT - Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii i Grupa MTP. W tym roku Strefa gościła już na 4 dużych wydarzeniach targowych (Polagra Premiery, BUDMA, SALMED, greenPOWER + INSTALACJE + SECUREX) stając się ważnym elementem wartości dodanej MTP dla wystawców i gości targowych.
hasztag#ZainspirujSieNauka
AGH University of Krakow, Politechnika Białostocka, Politechnika Gdańska, Politechnika Koszalińska, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Politechnika Lubelska, Politechnika Poznańska, Politechnika Warszawska, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Morski w Gdyni, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

LINK DO MAPKI:
itm_24_mapka_pl.png