10/10/2024, 13:44

Szkolenie „Opłaty za ochronę pomysłów: Przewodnik po UPRP i EUIPO”

Masz innowacyjny pomysł i zastanawiasz się, jak go zabezpieczyć? Dołącz do naszego szkolenia „Opłaty za ochronę pomysłów: Przewodnik po UPRP i EUIPO”!
18.10.2024r. o godz. 13:00

Ochrona własności intelektualnej to kluczowy krok w rozwoju każdego projektu, ale często wiąże się z kosztami, które mogą być trudne do oszacowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie opłaty wiążą się z patentowaniem, rejestracją znaku towarowego lub wzoru przemysłowego, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

LINK DO SZKOLENIA

Podczas spotkania, które poprowadzi Bartłomiej Fijałkowski – doświadczony rzecznik patentowy, dowiesz się:

• Jakie koszty wiążą się z rejestracją różnych form własności intelektualnej w Polsce (UPRP) oraz w Unii Europejskiej (EUIPO)?
  • Które opłaty musisz wziąć pod uwagę przy planowaniu ochrony swojego pomysłu?
  • Jakie są różnice w opłatach pomiędzy ochroną w Polsce a na rynku europejskim?
  • Jakie dodatkowe opłaty mogą się pojawić, np. za przedłużenie ochrony lub wprowadzenie zmian?

Szkolenie „Opłaty za ochronę pomysłów: Przewodnik po UPRP i EUIPO” to nie tylko szczegółowy przegląd opłat, ale także praktyczne porady dotyczące tego, jak podejść do ochrony własności intelektualnej w sposób ekonomicznie opłacalny. Dzięki wiedzy eksperta zyskasz pewność, że inwestycja w ochronę Twojego pomysłu będzie dobrze zaplanowana.

Bartłomiej Fijałkowski – doświadczony rzecznik patentowy, który prowadzi obsługę podmiotów komercyjnych i naukowo-badawczych w dziedzinie praw własności przemysłowej, wyceny tych praw, a także komercjalizacji wyników prac B+R. Występuje w postępowaniach dotyczących wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Jako pełnomocnik, obsługując przedsiębiorców oraz podmioty publiczne występuje obecnie w ponad 450 postępowaniach krajowych przed UPRP dotyczących wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych, a także w blisko 300 prowadzonych przed EUIPO i WIPO.
Nie przegap tej okazji, aby zdobyć cenną wiedzę, która pomoże Ci uniknąć nieprzewidzianych kosztów i skutecznie zarządzać procesem ochrony swojego projektu.
Dołącz do nas i dowiedz się, jak bezpiecznie i efektywnie chronić swoją własność intelektualną!

Szkolenie jest bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów".