04/05/2022, 09:49

Student w procesie komercjalizacji B+R - Szkolenie dla studentów UPP

W czwartek 28 kwietnia 2022 roku odbyło się szkolenie dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pn: Student w procesie komercjalizacji wyników B+R.
W ramach projektu pt. „Opracowanie i komercjalizacja nowego środka do dezynfekcji na bazie cieczy jonowych i Ap4A” realizowanego przez Koło Naukowe Studentów Biotechnologii OPERON w ramach Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki pn. „Studenckie Koła Naukowe Tworzą Innowacje” mgr Piotr Sajna - Starszy specjalista ds komercjalizacji oraz Ekspert i Manager inkubacji w projekcie Strefa Pomysłodawcy spotkał się z członkami Koła Naukowego Studentów Biotechnologii OPERON, aby opowiedzieć o rodzajach wsparcia i możliwościach w procesie komercajlizacji wyników ich pracy.
Podczas szkolenia uczestnicy mogli dowiedzieć się między innymi:
  • na jaki rodzaj wsparcia moga liczyć starając się o patent
  • jakie są możliwości finansowania proejktów
  • jakie probelmy moga ich spotkać na drodze komercjalizacji
  • o innych naukowcach, którzy z sukcesem skomercajlizowali wyniki swoich badań
Dziękujemy serdecznie za Państwa obecność i aktywny udział.

2022-04-28 Student w procesie komercjalizacji wyników B+R