06/05/2022, 10:57

Strefa Pomysłodawcy na Targach INTARG w Katowicach!

Już 11 i 12 maja 2022 roku zapraszamy Państwa do Katowic na XV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG.
Targi INTARG 2022 są jednymi z najbardziej renomowanych wydarzeń prezentujących i promujących wynalazki i innowacje nie tylko w Europie, ale również na świecie. To networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów i technologii. Wydarzenie wspierane jest przez prestiżowe instytucje krajowe oraz zagraniczne. Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie osób i instytucji za osiągnięcia i zasługi w dziedzinie wynalazczości oraz ukazanie ich w szerokim gronie publiczności. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich zainteresowanych nowinkami technologicznymi, przedsiębiorstwa MŚP, duże przedsiębiorstwa, jednostki sfery nauki, studentów oraz całe grono zainteresowane tematem innowacji i technologii.
Agenda wydarzenia :
  •  10:00 - 14:00 - Zapraszamy na stoisko Strefy Pomysłodawcy
  •  14:00 - 14:45 - Wykład: Wyzwania i sposoby realizacji działań związanych z komercjalizacją badań naukowych - Maciej Zarański, Strefa Pomysłodawców
  •  15:00 - 15:45 - Wykład: Możliwe scenariusze wsparcia Pomysłodawcy i Startupu w drodze ku komercjalizacji. Rozwiązania. - Jan Raczyński, Strefa Pomysłodawcy
  •  16:00 - 16:45 - Wykład: Współpraca Startupów z Klientami Komercyjnymi: szanse, wyzwania, dobre praktyki. - Tomasz Kowalczyk, Strefa Pomysłodawcy
Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: https://intarg-2022.konfeo.com/pl/groups
Serdecznie zapraszamy!