12/04/2022, 13:59

Strefa Pomysłodawcy - Lista rankingowa II fazy inkubacji

12 kwietnia 2022 roku trakcie Panelu Ekspertów wybrano 10 Pomysłów z I rundy naboru, które zakwalifikowały się do II fazy inkubacji.
Eksperci mieli bardzo trudne zadanie wybrać spośród 24 świetnych pomysłów tylko 10 najlepszych. Wybrane pomysły zostały ocenione pod względem:
  • innowacyjności,
  • możliwości wdrożenia na rynek,
  • zapotrzebowania rynkowego lub społecznego,
  • stanu ochrony prawnej pomysłu,
  • przydatności dla społeczeństwa,
  • zaangażowania Pomysłodawcy w procesie inkubacji,
  • przewagi konkurencyjnej,
  • opłacaloności wdrożenia pomysłu biznesowego.
Serdecznie gratulujemy najlepszym Pomysłodawcom I rundy naboru i życzymy dalszego rozwoju Państwa pomysłów w II fazie inkubacji.

Zapraszamy jednocześnie do składania wniosków aplikacyjnych w aktulanie trwającej III rundzie naboru. Formularz znajdziecie Państwo na stronie projektu Strefa Pomyslodawcy - Wsparcie 4.0 https://strefapomyslodawcy.pl/wniosek/