26/01/2024, 12:35

Strefa Nauki i Startupów na targach BUDMA!

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na targi BUDMA do Strefy Nauki i Startupów! Buduj na naukowych fundamentach – odwiedź Strefę Nauki i Startupów podczas Targów BUDMA! W jednym miejscu spotkać będzie można innowatorów z aż 12 polskich uczelni! Zajrzyj do Strefy i porozmawiaj o konkretnych możliwościach współpracy badawczo - rozwojowej w zakresie nowych produktów, technologii i usług.
Swoich przedstawicieli w Strefie będzie miał również Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu! Zaprezentują oni następujące tematy:

1. Dekarbonizacja procesów budowlanych w praktyce (prof. dr hab. inż. Radosław Mirski)

2. Cieplarnia izolowana pianą jako przykład innowacji w branży ogrodniczej (prof. UPP dr hab. Włodzimierz Krzesiński)

3. Urban Farming jako alternatywa dla tradycyjnego rolnictwa i czynnik kształtujący krajobraz miast (prof. UPP dr hab. Tomasz Kleiber).

Przewidziane są również wystąpienia eksperckie w ramach Strefy (Scena, pawilon 5). W szczególności we wtorek 30 stycznia zapraszamy na następujące referaty:

Budownictwo naturalne a budownictwo energooszczędne - czy da się to pogodzić?

prof. dr hab. inż. Radosław Mirski

Zielone ściany - kaprys czy konieczność?

prof. UPP dr hab. Włodzimierz Krzesiński

Za Strefę odpowiada Porozumienie Spółek CelowychPorozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii - razem to ponad 120 jednostek zajmujących się komercjalizacją wyników badań naukowych i transferem wiedzy z polskich uczelni i instytutów badawczych.

Dowiedz się więcej i już dziś zarejestruj się na indywidualną rozmowę z ekspertami!
Szczegóły:

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich - pawilon 5, stoisko 116.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznani
Politechnika Bydgoska