15/06/2022, 11:04

Strefa fizyczna na UPP – wizyta jednego z Pomysłodawców projektu

Dnia 14 czerwca 2022 roku Strefę Fizyczną Pomysłodawcy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odwiedził jeden z uczestników projektu – Pan Piotr Drzewiecki.

W spotkaniu uczestniczyli Eksperci Doradcy:
  • Izabela Pietrzak-Abucewicz
  • Justyna Cięgotura
  • Jacek Wawrzynowicz
  • Piotr Sajna
  • Bartłomiej Fijałkowski
  • Mariusz Lesiecki

Podczas wizyty Pana Piotra Drzewieckiego omówiono ogólne założenia pomysłu oraz  aspekty związane z poszukiwaniem nowych członków zespołu, którzy wzięliby aktywny udział w rozwoju projektu Pomysłodawcy. W trakcie spotkania z zespołem doradców została przedyskutowana inicjatywa Pan Piotra,  by na Uniwersytecie Przyrodniczym w ramach Strefy Fizycznej organizować spotkania networkingowe, które byłyby otwarte dla innowatorów spoza Uniwersytetu, a jednocześnie pozwalały zaangażować społeczność akademicką. W czasie spotkania przedyskutowano koncepcję zorganizowania takiego wydarzenia z udziałem uczestników projektu Strefa Pomysłodawcy, studentów UPP oraz innych zainteresowanych osób.

Ponadto Pomysłodawca odwiedził przestrzenie integracyjne na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu, które mogą zostać wykorzystane do realizacji działań networkingowych.