13/03/2023, 09:48

Strefa fizyczna na UPP – wizyta jednego z Pomysłodawców projektu

dniu 09 marca 2023 roku Strefę Fizyczną Pomysłodawcy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odwiedził p. Adrian Wawrzonkiewicz, który rozwija pomysł podczepiacza do przynęt.

Spotkanie odbyło się w siedzibie prototypowni LAB150 na ulicy Bukowskiej 150 w Poznaniu. Przedstawiciele LAB150 należącego do Concordia Design Sp. z o.o  spotkali się z Pomysłodawcą w ramach realizacji doradztwa zewnętrznego w II fazie procesu inkubacji. W jego trakcie omawiano szczegóły dotyczące opracowania prototypu urządzenia tworzonego przez Pomysłodawcę a także przeanalizowano możliwości jego dalszego rozwoju w ewentualnej kolejnej fazie projektu Strefa Pomysłodawcy. 

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top