29/09/2021, 14:13

START! Projekt Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0 oficjalnie rozpoczęty

W dniu 14 września 2021 r. w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca pilotażowy projekt Strefa Pomysłodawcy – Wsparcie 4.0, podczas której uruchomiono I rundę naboru wniosków aplikacyjnych. Przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju oraz Technologii i reprezentanci konsorcjum Innowatorzy 2021 w składzie: Puławski Park Naukowo-Technologiczny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o. spotkali się w Warszawie, aby oficjalnie rozpocząć działalność projektu. Z ramienia naszej Uczelni w konferencji wziął udział Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Piotr Goliński oraz Dyrektor CIiTT, Jacek Wawrzynowicz.

Strefa Pomysłodawcy to miejsce dla ludzi otwartych na eksperymenty i chętnych do poszerzania wiedzy oraz rozwoju swojego wewnętrznego genu innowacyjności. Strefy zapewnią pomoc w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego dla osób kreatywnych, które chciałyby sprawdzić potencjał biznesowy, technologiczny i komercjalizacyjny swoich pomysłów.

Program realizowany będzie do 30 czerwca 2023 roku, a pierwsza runda składania wniosków aplikacyjnych potrwa do 14 listopada 2021r. lub do uzyskania 250 aplikacji. Rejestracja do Strefy możliwa jest na kilka sposobów:

- w formie elektronicznej, przez wypełnienie wniosku na oficjalnej stronie projektu www.strefapomyslodawcy.pl

- drogą pocztową, przez wysłanie wypełnionego wniosku na adres biura Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Mościckiego 1, 24-110 Puławy)

- przez osobiste złożenie wniosku, w jednym z biur konsorcjum (Puławy, Poznań, Kraków)

- w formie nagrania video

Wszystkie informacje oraz materiały dostępne są na stronie www.strefapomyslodawcy.pl

Zapraszamy do rejestracji!