30/06/2023, 16:18

Spotkanie Młodych Przyrodników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z dżdżownicami kalifornijskimi w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy.

29 czerwca 2023 roku mieliśmy ogromną przyjemność prowadzić warsztaty dla Młodych Przyrodników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z Przedszkola nr 181 w ramach realizacji projektu Strefa Pomysłodawcy.
Dr inż. Jakub Mazurkiewicz - członek zespołu Vermico oraz pracownik Katedry Inżynierii Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczy w Poznaniu poprowadził zajęcia pt. "Fajne dżdżownice i niefajne śmieci" czyli jak te małe sprytne robaczki pomagają tworzyć kompostownik.
Pięknie dziękujemy Dyrekcji oraz Paniom z Przedszkola nr 181 w Poznaniu za możliwość spotkania i przeprowadzenia warsztatów oraz przede wszystkim dziękujemy dzieciom za ich energię, zaangażowanie i ciekawość świata.
Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że rosną kolejne pokolenia genialnych Pomysłodawców z innowacyjnym spojrzeniem na świat i głowami wypełnionymi świetnymi pomysłami.

Videorelacja ze spotkania: https://fb.watch/luDH_uBmxs/