09/05/2022, 14:44

Serdecznie zapraszamy do Poznania na Start-up Day”

Serdecznie zapraszamy 17 maja 2022 roku na „Start-up Day” realizowany w ramach projektu „Budowa systemu wsparcia wysokiej jakości projektów B+R+I, w szczególności rozwijających technologie nisko i zeroemisyjne, ze szczególnym uwzględnieniem wodoru (BSW-H2) organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
Celem wydarzenia „Start-up Day” jest:
  • rozwój wielkopolskiej gospodarki, ukierunkowanej na inkubację i wsparcie wysokiej jakości projektów B+R+I w obszarze gospodarki nowoczesnej energii i usług oraz produktów będących jej pochodnymi,
  • podniesienie świadomości potrzeb inwestowania w rozwój rozwiązań niskoemisyjnych, a także możliwości biznesowych związanych z takimi inwestycjami,
  • stworzenie platformy wymiany i transferu wiedzy oraz doświadczeń w obszarze tworzenia ekosystemu gospodarki niskoemisyjnej ze szczególnym uwzględnieniem technologii wodorowych oraz gospodarki wodorowej z jej całym łańcuchem dostaw i wartości.
W ramach wydarzenia „Start-up Day” odbędą się warsztaty zorganizowane w 3 blokach szkoleniowych (I blok – godz. 10.00-11.00, II blok – 11.15-12.15, III blok – 12.30-13.30). W trakcie każdego z bloków szkoleniowych odbędzie się 5 równoległych warsztatów. Harmonogram warsztatów dostępny jest tutaj: https://startupwielkopolska.pl/fbclid=IwAR3vLZBoKrO7MY7DqwXhFtrvLBjyF9muN54YT2y_zn_p82oK1O7Gwelor7w

Start-up Day” odbędzie się w dniu 17 maja 2022 roku na terenie
MTP - Międzynarodowe Targi Poznańskie w godzinach 10.00-14.00.

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: