21/06/2022, 13:47

Przyszłość e-commerce - Networkingowe spotkanie stacjonarne w Strefie Fizycznej UPP

Przyszłość e-commerce” to pierwsze spotkanie networkingowe dla pomysłodawców, innowatorów oraz ludzi zainteresowanych kreowaniem innowacji. Celem spotkania jest tworzenie nowych idei i pomysłów, skupianie gotowych do eksperymentowania twórców i poszerzania swoich horyzontów. Warsztaty organizowane są w ramach projektu pn. „Strefa Pomysłodawcy” - ogólnopolskiego pilotażowego programu Ministerstwa Rozwoju i Technologii, wspierającego innowacyjność w Polsce.

Zapraszamy już 30 czerwca 2022 roku (czwartek) o godzinie 10:00 na networkingowe spotkanie stacjonarne do jednej ze Stref Fizycznych UPP w budynku Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (ul. Wojska Polskiego 42) indywidualnych pomysłodawców, zespoły innowatorów i wszystkie osoby poszukujące inspiracji do rozwijania swoich talentów i umiejętności. 


Pod okiem ekspertów doradców projektu "Strefa Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0" Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przeprowadzimy warsztaty, podczas których będziemy pracować nad pomysłami na rozwój e-commerce. Punktem wyjścia pracy podczas spotkania będzie pomysł inkubowany obecnie w ramach I fazy - VSELL - platformy społecznościowo-handlowej.


Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o mailowe zgłaszanie uczestnictwa na adres aleksandra.sibora@up.poznan.pl do dnia 27 czerwca 2022 roku (poniedziałek), do godziny 12:00.


Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top