27/05/2015, 08:50

Poznańskie Innowacje 2.0 – II edycja konkursu dla przedsiębiorczych

Po raz kolejny firma Aquanet we współpracy z poznańskimi uczelniami poszukuje pomysłów na innowacyjne przedsięwzięcia w ramach II edycji konkursu dla przedsiębiorczych „Poznańskie Innowacje 2.0.”

Propozycje pomysłów można zgłaszać od dnia 4 maja do 1 czerwca 2015 r.

Zespół innowatorów składający się z naukowców poznańskich uczelni oraz przedsiębiorców wybierze 3 najlepsze pomysły, które zostaną nagrodzone. Pomysł ma także szansę na uzyskanie dofinansowania.

Zespół innowatorów pod uwagę będzie brał takie kryteria jak:

1. Szanse realizacji na dzisiaj - jak szybko można zrealizować projekt?
  2. Użyteczność edukacyjna - jaki wkład rozwój nauki i wiedzy będzie miało zrealizowanie danego projektu?
  3. Potencjał biznesowy - jaki potencjał komercyjny posiada projekt?
  4. Wpływ na środowisko naturalne - jakie konsekwencje będzie miał projekt dla środowiska naturalnego?

Ogłoszenie wyników nastąpi 12 czerwca 2015 r.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: https://www.smore.com/yxz1b