25/01/2023, 12:21

Pierwsze spotkanie zespołu projektu StartUPP! PULS z uczestnikami

W dniu 23 stycznia 2023 roku odbyło się pierwsze spotkanie zespołu projektu StartUPP! PULS z jego uczestnikami.

Po krótkim przedstawieniu się przedstawiliśmy zarys planowanych działań i wspólnie ze studentami zbudowaliśmy zespoły, które w trybie przypominającym wręcz aukcję dzieł sztuk i wybrały patenty, dla których budować będą modele biznesowe. Już po pierwszym spotkaniu wiemy, że praca z naszymi studentami przypominać będzie pracę z prawdziwymi startupami! Świetna wiedza techniczna, zapał i walka z konkurencją, ale przede wszystkim też i przyjazna atmosfera i zabawa!

Our project has been launched! On January 23, we had the first meeting of the project team with its participants.

After a short introduction, we presented an outline of the planned activities and together with the students we built teams that, in a mode resembling a real art auction, selected patents for which business models will be created.
After this meeting, we already know that working with our students will look like working with real startups! Great technical knowledge, enthusiasm and competitiveness, but above all - a friendly atmosphere and super  fun!