29/04/2022, 13:58

PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 - Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych

W dniach 18-19 maja 2022 roku w Łodzi odbędą się Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni i Instytutów Badawczych - PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 organizowane przez PACTT - Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii, Politechnikę Łódzką oraz Ministerstwo edukacji i Nauki.
Wydarzenie zorganizowane jest myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby poznać możliwości finansowania wdrożeń technologii do przemysłu. Wśród wystawców znajdą się uczelnie wyższe i instytuty badawcze, które zaprezentują swoją ofertę technologiczną.

Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie technologii i usług przed przedsiębiorcami oraz zachęcenie ich do zakupu lub skorzystania z licencji, mających znaczący wpływ na wartość firmy, wzmocnienie jej konkurencyjności i innowacyjności. Podczas PSBI EXPO 2022 zarówno przedstawiciele nauki jak i przemysłu będą mieli możliwość zapoznania się z aktualną ofertą funduszy stymulujących komercjalizację i transfer technologii oraz umożliwiających wdrożenia najnowocześniejszych rozwiązań w polskich przedsiębiorstwach.

Gośćmi wydarzenia będą również partnerzy biznesowi, prowadzący  współpracę z uczelniami, którzy na panelach tematycznych podzielą się swoim doświadczeniem i rozwojem marki we współpracy ze światem nauki.
Na panelach będą poruszane tematy z różnych branż przemysłu oraz zagadnienia dotyczące prowadzenia działalności w Polsce.

Wszystkie szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://psbi.pl/

Serdecznie zapraszamy na stoisko Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu!