19/12/2023, 13:16

Ogłoszenie o pracę (umowa na zastępstwo) - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU

poszukuje pracownika
w ramach umowy na zastępstwo

na stanowisko

SPECJALISTY/ SPECJALISTKI

W BIURZE CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe (minimum: licencjat/inżynier),

·       minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (administracja/realizacja projektów/finanse lub podobne),

·       biegła znajomość obsługi MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point),

·       umiejętność kompletowania i archiwizacji dokumentacji,

·       bardzo dobra organizacja pracy, w tym dokładność i odpowiedzialność,

·       inicjatywa i samodzielność działania,

·       umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

·       podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

·       mile widziana znajomość zagadnień z zakresu ochrony własności intelektualnej i procesów komercjalizacji.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

·      bieżąca organizacja pracy biura Centrum Innowacji i Transferu Technologii,

·      planowanie i organizowanie spotkań Dyrektora Centrum,

·      obsługa obiegu dokumentacji (korespondencji, pism, faktur, umów itd.),

·      bieżąca współpraca z rzecznikiem patentowym i twórcami w sprawie opłat urzędowych (UPRP, COBORU),

·      przygotowywanie wniosków wewnętrznych  dotyczących zamówień publicznych,

·      przygotowywanie sprawozdań i zestawień z działalności Centrum,

·      organizacja spotkań i szkoleń w ramach działalności Centrum, sporządzanie notatek ze spotkań oraz z posiedzeń Rady Nadzorującej Centrum,

·      organizacja i rozliczanie podróży służbowych oraz faktur,

·      prowadzenie i obsługa strony www Centrum z wykorzystaniem systemu CMS,

·      weryfikacja i wysyłka umów oraz przygotowanie referencji,

·      rozliczanie i ewidencja przychodów z tytułu opłat licencyjnych,
wprowadzanie danych dotyczących komercjalizacji i transferu technologii do autorskiego oprogramowania IP_PULS (aplikacja do zarządzania własnością intelektualną i procesami komercjalizacji),

·      rozliczanie i opracowanie dokumentacji z zakresu ochrony własności intelektualnej oraz wycen rynkowych technologii w ramach projektów prowadzonych przez Centrum,

·      pozostałe zadania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Centrum.

Oferujemy:

·     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo od 1 lutego 2024 r. (na okres około 1,5 roku) z ewentualną możliwością dalszej współpracy,

·     stanowisko oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

·     pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce uczelnianej – Centrum Innowacji i Transferu Technologii,

·     zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz wiedzy z zakresu realizacji projektów.

Oferta powinna zawierać:

·     CV ze zdjęciem,

·     List motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 19 stycznia 2024 roku na adres mailowy: ciitt@up.poznan.pl z podaniem w temacie wiadomości „specjalista/specjalistka do biura CIiTT”.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami / kandydatkami oraz zastrzega sobie prawo do unieważnienia procesu rekrutacji bez wyboru oferty bez podania przyczyny.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę:

·     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

·     Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Ogłoszenie o pracę (umowa na zastępstwo)