21/10/2024, 12:47

„Metoda budowania pomysłu biznesowego według Lean Canvas” - szkolenie w ramach "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć taki model biznesowy? Dołącz do szkolenia „Metoda budowania pomysłu biznesowego według Lean Canvas”!
23.10.2024r. o g. 18:00

Czym jest Lean Canvas? Jest to jednej z najbardziej popularnych modeli do tworzenia modeli biznesowych. Pomaga zidentyfikować kluczowe elementy projektu i skoncentrować się na tym co najważniejsze.

Samo tworzenie modelu biznesowego jest istotne w rozwijaniu pomysłu biznesowego, jednak na samym początku może to być trudne. Model Lean Canvas to uproszczony model, który odpowiada na główne założenia Twojego pomysłu, które następnie mogą być rozwijane.

LINK DO SZKOLENIA

Podczas szkolenia omówimy:

• Czym jest model biznesowy – zrozumiesz, dlaczego każdy przedsiębiorca niezależnie od etapu projektu potrzebuje dobrze opracowanego modelu biznesowego. Dowiesz się jak model wpływa na rozwój, strategię i skalowanie firmy.
  • Najważniejsze elementy modelu biznesowego – odkryjesz, które aspekty są kluczowe w procesie opracowywania modelu, jak zidentyfikować wartość dla klienta, analizować konkurencję i optymalizować swoją ofertę.
  • Praca nad modelem Lean Canvas – poznasz praktyczne kroki, które pozwolą Ci zbudować efektywny model biznesowy. Lean Canvas to uproszczona wersja klasycznego Business Model Canvas, skupiająca się na kluczowych obszarach: problemie, propozycji wartości, kanałach, kosztach i przychodach. Dowiesz się, jak w prosty sposób przełożyć swoje pomysły na konkretny plan działania.

Szkolenie poprowadzi Justyna Cięgotura, doświadczona mentorka i ekspertka w zakresie rozwoju innowacji. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z biznesem oraz instytucjami nauki w sferze IPR, komercjalizacji i inkubacji przedsiębiorstw. Obecnie pełni funkcję Prezesa spółki celowej AMU Innovation, gdzie koordynowała objęcie udziałów w trzech akademickich startupach.

To szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą przekształcić swoje pomysły w spójny i efektywny model biznesowy. Lean Canvas pomoże Ci zbudować solidne fundamenty dla Twojego biznesu – nie czekaj, dołącz!

Szkolenie jest bezpłatne. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.