18/09/2024, 09:28

"Mam pomysł biznesowy i co dalej – startup, licencja czy sprzedaż?" - szkolenie w ramach Laboratorium Innowatora

Która ścieżka rozwoju pomysłu biznesowego jest najlepsza? Czym różni się licencjonowanie od sprzedaży? Dołącz do szkolenia „Mam pomysł biznesowy i co dalej – startup, licencja czy sprzedaż?” i dowiedz się więcej!
20.09.2024r. godz. 15:30

Startup, licencja czy sprzedaż? Każdy Pomysłodawca, który chce rozwinąć swój pomysł biznesowy musi zdecydować się na jedną z tych opcji. Czym one się różnią i jak wybrać tą właściwą? O tym opowie Justyna Cięgotura – specjalistka od rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć, na co dzień Prezes spółki celowej AMU Innovation.

Dołącz do webinaru tutaj (wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana).

Podczas szkolenia dowiesz się:

• jakie są kluczowe różnice między startupem, licencją a sprzedażą
  • jakie są wady i zalety tych rozwiązań
  • co tak naprawdę możesz i powinieneś zrobić by skomercjalizować swój pomysł

Dodatkowo poznasz praktyczne aspekty związane z wyborem każdej ścieżki komercjalizacji. Takie podejście pozwoli Ci dokładnie przeanalizować Twoje możliwości i przyszłość Twojego pomysłu biznesowego. Wybranie odpowiedniego sposobu komercjalizacji będzie miało wpływ na tworzony model biznesowy oraz dalszy jego rozwój, dlatego tak ważne jest podjęcie świadomej decyzji w tym zakresie.

Szkolenie „Mam pomysł biznesowy i co dalej – startup, licencja czy sprzedaż?” pozwoli Ci poznać kluczowe aspekty związane z komercjalizacją, które będą szczegółowo rozwijane podczas fazy Mentoringu i tworzenia dedykowanego modelu biznesowego w czasie realizacji projektu. Webinar jest doskonałym wstępem do myślenie o sposobie komercjalizacji Twojego pomysłu!

Jeśli chcesz rozwinąć swój pomysł biznesowy zgłoś się do naszego projektu tutaj