13/08/2024, 12:34

"Laboratorium Innowatora - jak się zgłosić?" - szkolenie dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu i dowiedz się jak przygotować Wniosek inkubacyjny!
22.08.2024r. o godz: 13:00

Nie wiesz jak przygotować się do złożenia Wniosku inkubacyjnego i co jest do tego potrzebne? Nie jesteś pewien czy ten projekt jest dla Ciebie? Mariusz Lesiecki wraz z Hanną Cichowską  - Mentorzy w projekcie Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów - opowiedzą Ci o projekcie oraz jak się do niego zgłosić!

Podczas webiaru dowiesz się:

Jak przygotować się do złożenia Wniosku inkubacyjnego?

Jak sprawić, żeby Twój pomysł się wyróżniał?

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w projekcie?

Dodatkowo będzie istniała możliwość zadawania pytań dotyczących wypełniania Wniosku inkubacyjnego!

Szkolenie poprowadzą Mentorzy w projekcie "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów": Hanna Cichowska i Mariusz Lesiecki posiadający doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z przedsiębiorczością i innowacyjnością.

Dołącz do szkolenia on-line 22.08.2024 o godz: 13:00!

Link do spotkania za pośrednictwem platformy MS Teams:

à Dołącz teraz (wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana)

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie odwiedź stronę: Laboratorium Innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów | CIiTT (up.poznan.pl)