16/09/2024, 15:04

" Laboratorium Innowatora – jak się zgłosić?" - szkolenie dla osób zainteresowanych projektem

Dołącz do szkolenia on-line 18.09.2024 o godz. 13:00!

Czy na pewno wiesz jak prawidłowo wypełnić Wniosek inkubacyjny? Weź udział w szkoleniu „Laboratorium Innowatora – jak się zgłosić?” i sprawdź jak napisać aplikację by mieć jak największe szanse na dostanie się do projektu!

Wnioski inkubacyjne w projekcie oceniane będą przez Ekspertów oceniających – osoby doświadczone w procesach inwestowania w pomysły biznesowe oraz startupy. Eksperci na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia analizować będą Wniosek pod względem potencjału biznesowego. Dlatego ważne jest dokładne przygotowanie swojego pomysłu. Dołącz do szkolenia „Laboratorium Innowatora – jak się zgłosić?” i dowiedz się więcej!

Podczas webiaru dowiesz się:

✔ Co należy zrobić by złożyć Wniosek inkubacyjny?

✔ Jak sprawić, żeby Twój pomysł się wyróżniał?

✔ Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w projekcie?

Dodatkowo będzie istniała możliwość zadawania pytań!
Szkolenie poprowadzą Mentorzy – Mariusz Lesiecki oraz Hanna Cichowska – posiadający doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z przedsiębiorczością i innowacyjnością.

Link do spotkania za pośrednictwem platformy MS Teams:

Dołącz teraz (wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana)

Zapoznaj się z Regulaminem projektu tutaj.