24/03/2023, 13:45

Konkurs studencki “Pomysł na Start-up wodorowy” Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłasza Konkurs „STUDENCKI POMYSŁ NA START-UP WODOROWY”.
Celem konkursu jest popularyzacja rozwiązań z zakresu gospodarki wodorowej, wsparcie postaw przedsiębiorczych oraz podnoszenie świadomości dotyczącej wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi wśród studentów uczelni publicznych Województwa Wielkopolskiego. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach: na poziomie uniwersyteckim oraz regionalnym. Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas Środkowoeuropejskiego Forum Technologii Wodorowych H2POLAND w Poznaniu w dniach 16-17 maja 2023 r.

REGULAMIN KONKURSU "STUDENCKI POMYSŁ NA START-UP WODOROWY"

W sprawie udziału w konkursie na poziomie uniwersyteckim zapraszamy do kontaktu z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Poznańskiej.
Więcej informacji o znajdziecie Państwo na stronie aip.put.poznan.pl