07/07/2023, 14:36

Konkurs na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w ramach projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0"

Centrum Innowacji i Tranferu Technologii w ramach realizowanego projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki z programu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” ogłasza w dniu 7 lipca 2023 r. konkurs na prowadzenie prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy. Kwota dofinansowania pojedynczego projektu: ze względu na ograniczoną alokację środków preferowane projekty do 30 tysięcy złotych netto (maksymalnie do 100 tysięcy złotych netto według regulaminu Programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”).Termin naboru wniosków: od 7 lipcado 16 lipca 2023 r. Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji projektów prac przedwdrożeniowych: nie później niż 1 sierpnia 2023 r., termin zakończenia: nie później niż 31 października 2023 r.

Z przyczyn niezależnych od działań Centrum Innowacji i Transferu Technologii związanych z procedurą ubiegania się o zwiększenie dofinansowania przyznawanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki na realizację projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0" informujemy, iż skróceniu ulega pierwotny termin składania Wniosków konkursowych na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w projekcie Inkubator Innowacyjności 4.0 w ramach naboru ogłoszonego w dniu 07.07.2023 r.

Nowy termin składania Wniosków konkursowych to 12.07.2023 r. (najbliższa środa) godz. 15:00.

UWAGA! Centrum Innowacji i Transferu Technologii zastrzega sobie prawo do wstrzymania i/lub odwołania konkursu w przypadku nie otrzymania dodatkowego dofinansowania z Ministerstwa Edukacji i Nauki przeznaczonego na realizację działań w projekcie „Inkubator Innowacyjności 4.0”.

Szczegóły udziału w konkursie
Zgłoszenia od dnia 7 lipca 2023 r. prosimy przesyłać w pierwszej kolejności w formie elektronicznej (wersja Word) na adres mailowy: inin@up.poznan.pl. CIiTT zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia z Uczestnikiem Projektu na etapie oceny formalnej negocjacji w zakresie zasadności i kwalifikowalności zaplanowanych wydatków. W przypadku pozytywnej oceny formalnej Wniosku Uczestnik Konkursu składa go niezwłocznie w wersji pisemnej w siedzibie Centrum.
Dodatkowo informujemy, iż list intencyjny premiujący punktowo wniosek w formie dostępnej w załączniku zastąpiony zostać może informacją mailową potwierdzającą potencjalne zainteresowanie firmy nabyciem praw do opracowywanej technologii otrzymaną od osoby upoważnionej do reprezentowania przedsiębiorstwa.
Uczestnicy Konkursu: do udziału w projekcie dopuszczeni są pracownicy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz zespoły naukowo-badawcze, w których przynajmniej 1 osoba jest pracownikiem Uniwersytetu. Członkami zespołów naukowo-badawczych mogą być również uczestnicy studiów doktoranckich oraz studiów I i II stopnia, a także w szczególnych przypadkach inne osoby, np. absolwenci Uniwersytetu (każdorazowo po indywidualnej weryfikacji statusu danej osoby).

Jednocześnie rekomendujemy wcześniejszą konsultację z Centrum Innowacji i Transferu Technologii celem prawidłowego przygotowania dokumentacji konkursowej, w szczególności poprawnego skonstruowania harmonogramu rzeczowo-finansowego prac przedwdrożeniowych. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela Broker Innowacji w projekcie „Inkubator Innowacyjności 4.0”:

Mariusz Lesiecki
kom. 507 980 177

Dokumenty konkursowe:
Regulamin konkursu w projekcie ININ 4.0 - nabór-III.pdf
Wniosek o dofinansowanie projektu prac przedwdrożeniowych - nabór III.doc
List intencyjny - wzór.docx
Poziom gotowości technologii (TRL).pdf
Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR EFS oraz FS na lata 2014-2020.pdf
Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach POIR 2014 2020.pdf