18/09/2023, 09:26

KOMUNIKAT nr 3/2023

Centrum Innowacji i Transferu Technologii  uprzejmie informuje, iż w wyniku przeprowadzonego przetargu na pomoc prawną i techniczną w sprawach własności przemysłowej świadczoną przez rzecznika patentowego (w postępowaniach krajowych) wybrano kancelarię Fijałkowscy Spółka partnerska Adwokatów i Rzeczników Patentowych. Rzecznik jest do dyspozycji pod nr telefonu : 508 208 311 oraz adresem e-mail: fijalkowski@fijalkowska.eu. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań z rzecznikiem mailowo/telefonicznie.

Zachęcamy wszystkich pracowników naukowych do aktywnego zgłaszania innowacyjnych rozwiązań i bezpośredniego kontaktu z Centrum Innowacji i Transferu Technologii lub z rzecznikiem patentowym Uniwersytetu w celu uzyskania szczegółowych informacji w tym zakresie.

KOMUNIKAT nr 3/2023 z dnia 18 września 2023 r. Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w sprawie usług rzecznika patentowego