22/05/2023, 01:20

Kompostowanie w ogrodzie, na działce i na balkonie czyli Strefa Pomysłodawcy na Przyrodniczym Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Poznaniu

Już w najbliższy piątek 26 maja 2023 roku odbędą się warsztaty dla studentów Przyrodniczego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Poznaniu pn: Kompostowanie w ogrodzie, na działce i na balkonie.
  • Jak realizuje się kompostowanie przemysłowe, laboratoryjne, działkowe?
  • Od czego zależy dobre kompostowanie i jak je realizować w gospodarstwach domowych i miejscach pracy?
  • Przegląd kompostowników, od laboratoryjnych, po balkonowe i biurowe.
Warsztaty poprowadzi dr inż. Jakub Mazurkiewicz z Katedry Inżynierii Biosystemów oraz członek zespołu start-upu Vermico, jednego z pomysłów zgłoszonego do projektu Strefa Pomysłodawcy. Start o godzinie 13:30!
Serdecznie zapraszamy!

Szczególowe informacje na stronie Centrum Kształcenia Ustawicznego www.up.poznań.pl/cku/putw