31/01/2023, 14:17

Każdy duży sukces zaczyna się od pomysłu. Spotkanie inspiracyjne z dr Tomaszem Rożkiem w Strefie Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu spotkań inspiracyjnych w ramach projektu "Strefa Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0" z Dr Tomaszem Rożkiem .
KIEDY: 23 lutego 2023 godz. 14:00
GDZIE: online
TEMAT: Każdy duży sukces zaczyna się od pomysłu
SPOTKANIE BEZPŁATNE!
Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciKrCyOcBN-R_NHyhGVlzjKdZBiqr6ZTbYDaMwY583Zu_W0w/viewform?fbclid=IwAR1ZxOmnTi7QLhVQhjBlHtj57V362Bug-HroZFIcNCe-ysaEzNy-uwcZTpA

Dr Tomasz Rożek - założyciel Fundacji Nauka. To Lubię, której misją jest popularyzacja nauki i nowych technologii zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci oraz nauka krytycznego myślenia.Współpracuje z wieloma mediami m.in.: z redakcjami: Pytanie na Śniadanie, Teleexpress, Dzień Dobry TVN, Wiedzą i Życiem, magazynem National Geographic, Gazetą Wyborczą, Rzeczpospolitą, magazynem Focus. Był autorem oraz prowadzącym program Sonda2 w TVP2. oraz programów radiowych: „Pytania z kosmosu” oraz Klub Trójki, a obecnie prowadzi w Radio 357 program „Pytania z Księżyca”.

Serdecznie zapraszamy!