15/10/2024, 13:20

"Jak uniknąć pułapek? Najczęstsze błędy przy wypełnianiu Wniosku inkubacyjnego" - szkolenie w ramach "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

„Jak uniknąć pułapek? Najczęstsze błędy przy wypełnianiu Wniosku inkubacyjnego” to szkolenie podczas którego dowiesz się jak nie popełnić błedu przy wypełnianiu Wniosku inkubacyjnego do projektu „Laboratorium Innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów”!
Dołącz 16.10.2024r. o godz. 10:00.

Pierwszym etapem oceny Wniosków inkubacyjnych jest ocena formalna. Jeśli jej kryteria nie zostaną spełnione Wniosek zostaje odrzucony. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z wymogami formalnymi projektu. Dołącz do szkolenia „Jak uniknąć pułapek? Najczęstsze błędy przy wypełnianiu Wniosku inkubacyjnego” i dowiedz się jak uniknąć błędów!

LINK DO SPOTKANIA

Nasz ekspert omówi:

• Częste pułapki: Jakie błędy najczęściej popełniają osoby składające wnioski i jak ich uniknąć?
  • Kluczowe elementy wniosku: Na co zwrócić szczególną uwagę, aby Twoja aplikacja wyróżniała się na tle innych?
  • Przykłady błędów: Analiza rzeczywistych wniosków z przykładami, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, czego unikać.
  • Praktyczne wskazówki: Jak skutecznie przygotować się do procesu aplikacyjnego i zwiększyć swoje szanse na sukces.

Dołącz do nas i zyskaj pewność, że Twój wniosek o inkubację będzie nie tylko poprawny, ale także przekonywujący! Wypełnij formularz i zapisz się na szkolenie, które pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Czekamy na Ciebie!