15/10/2024, 13:25

"Jak rozumieć w praktyce poziomy gotowości technologicznej TRL?" - szkolenie w ramach projektu "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Dołącz do szkolenia 17.10.2024r. o godz. 13:00.

Zrozumienie poziomów gotowości technologicznej (TRL) to kluczowy element w procesie rozwoju innowacyjnych produktów i rozwiązań. W naszym szkoleniu Jak rozumieć w praktyce poziomy gotowości technologicznej TRL?” dowiesz się, jak ocenić, na jakim etapie znajduje się Twoja technologia, oraz jakie działania podjąć, aby przejść do kolejnych poziomów.

LINK DO SPOTKANIA

Podczas spotkania nasz ekspert, Filip Porzucek, omówi:

  • Czym są poziomy TRL?: Wyjaśnienie poszczególnych poziomów gotowości technologicznej i ich znaczenie w cyklu życia produktu.
  • Praktyczne zastosowania TRL: Jak wykorzystać wiedzę o poziomach TRL w codziennej pracy nad innowacjami i projektami technologicznymi.
  • Przykłady z życia: Analiza rzeczywistych przypadków, które ilustrują zastosowanie TRL w różnych branżach.
  • Kroki do przodu: Jak planować działania, aby skutecznie przechodzić między poziomami i co robić, aby zwiększyć szanse na sukces technologii.

Nie przegap tej okazji, aby zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże Ci lepiej zarządzać swoimi projektami technologicznymi. Zapisz się już dziś i przygotuj się na odkrycie, jak poziomy TRL mogą wspierać Twoje innowacje!

Filip Porzucek– Współzałożyciel startupu biotechnologicznego Cofactor, współzałożyciel pierwszego biotechnologicznego spin-offu wywodzącego się z UAM – SpinBionic sp. z o.o. oraz badacz z zakresu medycyny regeneracyjnej i biodruku 3D w Centrum Zaawansowanych Technologii UAM.

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top