28/03/2023, 14:54

Jak komunikować wynalazki? Spotkanie inspiracyjne z dr Tomaszem Rożkiem w Strefie Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu spotkań inspiracyjnych w ramach projektu "Strefa Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0" z Dr Tomaszem Rożkiem . 
KIEDY: 3 kwietnia 2023 godz. 14:00
GDZIE: online
TEMAT: Jak komunikować wynalazki?
SPOTKANIE BEZPŁATNE!
Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZm20gtCCvGCZzafoFpUu-2flZ1eq9XvxswnXLRiQPGTi1Yw/viewform 

Dr Tomasz Rożek - założyciel Fundacji Nauka. To Lubię, której misją jest popularyzacja nauki i nowych technologii zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci oraz nauka krytycznego myślenia.Współpracuje z wieloma mediami m.in.: z redakcjami: Pytanie na Śniadanie, Teleexpress, Dzień Dobry TVN, Wiedzą i Życiem, magazynem National Geographic, Gazetą Wyborczą, Rzeczpospolitą, magazynem Focus. Był autorem oraz prowadzącym program Sonda2 w TVP2. oraz programów radiowych: „Pytania z kosmosu” oraz Klub Trójki, a obecnie prowadzi w Radio 357 program „Pytania z Księżyca”.

Więcej szczegółów nt wydarzenia na stronie: https://strefapomyslodawcy.pl/spotkania-inspiracyjne/ 

Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top