08/03/2018, 15:39

III edycja projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

W dniach od 9 marca do 7 kwietnia 2018 r. prowadzona jest rekrutacji do III edycji projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI  organizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA oraz Uniwersytet Jagielloński.

W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wspierane będą nowatorskie rozwiązania, które przyczynią się do zwiększenia szans osób młodych, niepełnosprawnych lub z grupy 50+ na rynku pracy.

Innowatorzy w ramach projektu otrzymają między innymi:

• wsparcie finansowe w postaci grantu w wysokości do 80 000 zł,
  • pomoc ekspertów,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • sesje motywująco-inspirujące,
  • doradztwo indywidualne,
  • wsparcie organizacyjno-techniczne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie projektu: https://rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator/  oraz w ZAŁĄCZNIKU.