05/10/2022, 11:43

III edycja #KISDesignJAM w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy-Wsparcie 4.0

Już 6 października 2022 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja warsztatów #KISdesignJam Challange organizowanych w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy tym razem we współpracy z Grupą Azoty.
TEMATEM WYZWANIA BĘDZIE:
W jaki sposób stworzyć narzędzie/aplikację zachęcającą pracowników Azotów do zgłaszania swoich innowacyjnych rozwiązań.

Wydarzenie będzie prowadzone w metodyce service design / design thinking, które doprowadzą do wypracowania pomysłów, które rozwiążą aktualne problemy społeczne. W ramach warsztatów uczestnicy mają poznać wszystkie aspekty danej sytuacji i na podstawie jej znajomości, stworzyć rozwiązania, które będą prowadzić do zamierzonego celu.

Co czeka uczestników wydarzenia?
  • Dla najlepszego zespołu nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł
  • Dla wszystkich uczestników warsztatów certyfikaty ukończenia
  • Możliwość nawiązania kontaktu z marką Grupa Azoty
  • Szansa na przekonanie do wdrożenia swojego pomysłu przez Partnera