03/06/2022, 13:38

Druga edycja warsztatów #KISDesignJAM w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy-Wsparcie 4.0 zakończona

31 maja 2022 roku w Warszawie odbyła się druga edycja #KISDesignJAM Challenge - kreatywny warsztat dla innowatorów w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy - Wsparcie 4.0.
Wydarzenie prowadzone było w metodyce service design/design thinking, które prowadzą do wypracowania pomysłów i rozwiązania aktualnych problemów społecznych. W warsztatach wzięło udział 30 osób w 5 grupach, które przyjechały do siedziby Orange Polska (patrona challenge'u) z całej Polski. Temat wyzwania było opracowanie w trakcie warsztatów sposób w jaki zachęcić osoby starsze do korzystania z internetu i nowych technologii.

Uczestnicy warsztatów zaprezentowali doskonałe pomysły, zarówno marketingowe, jak i praktyczne. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy kreatywności.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zapraszamy do śledzenia nadchodzących wydarzeń w ramach projektu Strefa Pomysłodawcy i niezmiennie zachęcamy do zgłaszania swoich Pomysł do projektu. Wnioski aplikacyjne znajdziecie tutaj: https://strefapomyslodawcy.pl/wniosek/

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top