13/04/2018, 11:36

Dni Doktoranta 2018 Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Dnia 13 kwietnia 2018 r. przedstawiciele Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uczestniczyli w konferencji zorganizowanej w ramach Dni Doktoranta 2018 Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

W swoim wystąpieniu radca prawny CIiTT UPP dr Izabela Pietrzak-Abucewicz przedstawiła status doktoranta w świetle ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym oraz obowiązującego Regulaminu zarządzania prawami autorskimi, prawami pokrewnymi, prawami własności przemysłowej oraz zasad komercjalizacji w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, a także wskazała przykładowe formy wsparcia doktorantów przez CIiTT UPP.

Prezentacja Dni Doktoranta 13.04.2018.pdf