23/05/2023, 00:14

DEMODAY projektu StartUPP! PULS

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza na finał projektu StartUPP! PULS.

Zespoły przygotowujące modele biznesowe w oparciu o patenty UPP wystąpią w pięciominutowych prezentacjach typu elevator pitch  przed jury. Walczyć będą o laur najlepszego modelu biznesowego oraz najlepszego występu na scenie.

Chcesz wiedzieć, jak buduje się model biznesowy dla innowacyjnego przedsięwzięcia? Chcesz zobaczyć, jak powinna wyglądać prezentacja inwestorska i występ przed jury?  Chcesz poznać nas, nasze zespoły, ekspertów i twórców?

Serdecznie zapraszamy na DemoDay już 15 czerwca 2023 roku.

Startujemy o godz. 11:00 na Sali Kolegium Rungego przy ul. Wojska Polskiego 52 w Poznaniu!