16/01/2023, 15:30

Decyzja Urzędu Patentowego RP o udzieleniu prawa z rejestracji wzoru przemysłowego pt: Barłóg dla dzików

Centrum Innowacji i Transferu Technologii informuje, że w dniu 05 stycznia 2023 roku Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej udzielił na rzecz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prawa z rejestracji wzoru przemysłowego pt: Barłóg dla dzików.
    Autorami wzoru przemysłowego są naukowcy z Katedry Łowiectwa i Ochrony Lasu oraz z Łowieckiego Gospodarstwa Doświadczalnego Ziielonka pod kierownictwem prof. dr. hab. Macieja Skorupskiego.

Serdecznie gratulujemy!