13/08/2024, 12:28

"Budowanie partnerstw na rzecz innowacji" - szkolenie dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Budowanie partnerstw na rzecz innowacji" dedykowanych wszystkim chętnym osobom chcącym wziąć udział w projekcie "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"!"

21.08.2024r. godz. 15:30

Chcesz się dowiedzieć jak budować partnerstwa, które pomogą ci we wdrażaniu innowacji? Weź udział w szkoleniu prowadzonym przez projektowych Mentorów: Justynę Cięgoturę - specjalistkę od inkubacji oraz rozwoju innowacji, oraz dr Krzysztofa Pelińskiego - inżyniera specjalizującego się w prototypowaniu i projektowaniu nowych rozwiązań.

Podczas szkolenia poruszone zostaną takie tematy, jak:

Jak i gdzie szukać partnerów do wdrażania innowacji, z jakich platform korzystać?
 Jakie są kluczowe kryteria dobory partnerów?
 Na co uważać podczas poszukiwania partnerów?
Jak unikać błędów w zarządzaniu partnerstwami?

Dodatkowo będzie istniała możliwość zadawania pytań!

Dołącz do szkolenia on-line 21.08.2024 o godz: 15:30!

Link do spotkania transmitowanego za pomocą platformy MS Teams:

à Dołącz teraz (wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana)

Aby uzyskać więcej informacji o projekcie odwiedź stronęLaboratorium Innowatora – Strefa Kreatywnych Pomysłów | CIiTT (up.poznan.pl)